Teknoloji

Popüler Kedi Simülatörü Stray Sonunda Xbox’a Geliyor: Türkiye’de Maliyeti Ne Kadar?

2022 yazında lanse edildi ve birçok ödül aldı Başıboş , yabancı konusu nedeniyle büyük ilgi gördü. BluTwelve Studio tarafından geliştirilen ve Annapurna Interactive tarafından yayınlanan sadece bir oyun var. sokak kedisikontrol ederek onun macerasına atılıyorduk.

Stray ilk olarak PlayStation’a özel bir oyun olarak piyasaya sürüldü. Ancak aynı zamanda PC’ye de geldi. Xbox’a gelip gelmeyeceği de büyük merak konusuydu. Microsoft geçen ay yaptığı açıklamada bu iddiaları doğrulamış, oyunun Xbox için de geleceğini doğrulamıştı. Xbox çıkışı için beklenen gün sonunda geldi.

Stray resmen Xbox için çıkış yaptı

Annapurna Interactive, Stray için oyunun resmi olarak Xbox konsolları için çıktığını duyuran bir fragman yayınladı. Series X/S için yumuşatılmış olarak gelen oyun, Xbox web sitesinden oyunseverlerin erişimine açıldı.

Dün piyasaya sürülen Stray, PS ve PC’de olduğu gibi Xbox’ta da başarılı olacağını gösterdi. Oyun daha 24 saat geçmeden hem İngiltere’de hem de ABD’de en popüler fiyat oyunları arasında orta sıralara gelmeyi başardı.

Stray’s Xbox’ın fiyatı ne kadar?

Stray’in Xbox sürümünü edinmek için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. oyun şu anda 316 TL’ye indirimli olarak satın alınabilir.Normal fiyatı 395 TL’dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu